toggle
kawa zielona
Goście na płycie Donatana - "Równonoc"
Wpisany przez Redakcja   
piątek, 27 maja 2011 15:44
Udostępnij

 

Donatan - RównonocDonatan, producent, znany m.in. jako autor instrumentarium na płycie "Prawda Naga" pracuje właśnie nad swoim producenckim projektem "RÓWNONOC". Korzystając z okazji postanowił uchylić rąbka tajemnicy o albumie. Na projekcie "Równonoc" poza DonGuralesko, którego producent przedstawił jako pierwszego gościa, usłyszymy także Chadę i Słonia we wspólnym kawałku. Już niebawem wystartują kanały promocyjne dotyczące projektu RÓWNONOC.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

Musisz sie zalogowac aby dodac komentarz, zarejestruj sie jesli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij
 

Zobacz również:

Aktualności


DreamTeamPressVClean.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 28 sierpnia 2015 15:09

Współorganizatorzy ubiegłorocznej trasy Tour of the Year, powracają z nową, jesienną bombą! Pod szyldem Dream Team Tour powered by Mobile Vikings już w październiku odwiedzą 10 miast w tym: Łódź, Poznań, Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin i Gdańsk.
news.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 28 sierpnia 2015 15:01

Na kanale ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący zbliżający się wielkimi krokami nowy album Dioxa - "Nowy Testament". Wakacyjny numer "Supafresh" z gościnnym udziałem CebulaCebsa, został wyprodukowany przez Sir Micha. Teledysk jest dziełem ekipy Marathon
newsmedia.jpg
Wpisał Redakcja
poniedziałek, 27 lipca 2015 22:24

24 lipca o 15:00 na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip Małacha i Rufuza do kawałka „One Night in Paris”. Klip przedstawia historię opowiedzianą przez raperów w utworze.
kaen-ojcze-nasz.jpg
Wpisał Redakcja
poniedziałek, 27 lipca 2015 22:18

16 lipca o 15:00 na ProstoTV pojawił się nowy klip KaeNa z albumu „Tylko Śmierć może mnie zatrzymać”.
ChipsuftLuxuria.jpg
Wpisał Redakcja
czwartek, 09 lipca 2015 23:25

Chipsu, młody raper z Gdańska który prezentuje świeże podejście do rapu i nie boi się muzycznych wyzwań. Gościnny udział Luxurii, która zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej z dużym rozgłosem.
Sampler-Orchestra.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 23:06

Sokół/Hades/Sampler Orchestra - "Różewicz - Interpretacje" - projekt wydawany wspólnie przez Prosto Label oraz Narodowe Centrum Kultury od dzisiaj dostępny jest w oficjalnej sprzedaży! Z okazji premiery albumu prezentujemy nowy klip do utworu "Moje ciało". Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa AMONDO Films.
voskovy.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:53

Do sklepów trafił drugi album duetu producenckiego Voskovy pt. Second Hand. Na kanale YT Hustla Music znajdziemy odsłuch tej fabularnej płyty producenckiej w której motyw żółtej bluzy odgrywa kluczowe znaczenie dla całej fabuły.
bilon-okladka.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:33

29 maja miała premiera solowego albumu Bilona BPP "3xNIE". Album dostępny jest w całości do odsłuchu na kanale Dill TV.
juras.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:26

Juras (WSP/Pokój Z Widokiem Na Wojnę) wraca z nową płytą, jest to pierwszy w 100% solowy materiał. "Biało-Czerwone Serce" to bezkompromisowa relacja z życia w stołecznym mieście. Juras z charakterystycznym dla siebie czarnym humorem opisuje otaczającą go rzeczywistość.
1.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:22

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku do utworu "Fresh Island 2014" pochodzącego z płyty "Premiera" The Truekings Label. Klip został nakręcony na wyspie Pag w Chorwacji podczas jednej z najciekawszych imprez hip – hopowych – Fresh Island Festival.
Klasiik.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:01

Od kilku dni na kanale Vibe2NES prezentowane są premierowe numery z "Tragicznego Mixtape'u" Klasiika. Album został klasycznie podzielony na dwie Strony - A i B, niczym kaseta - pamiętacie, czy zapomnieliście? "Strony A" jest już w całości dostępna do odsłuchu. Zapraszamy do jej sprawdzenia, a przez najbliższy tydzień śledzenia profilu Facebook'owego Klasiika (http://www.fb.com/klasiik), na którym będzie na bieżąco prezentowana Strona B
vnm.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:26

Oficjalna premiera nowego albumu VNM-a - "KLAUD N9JN". Płyta dostępna na prosto.pl (cd/mp3/wav) oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce. Z okazji premiery prezentujemy również drugi klip do utworu "REM". Autorem teledysku jest jedna z znana i ceniona ekipa - Let Em Know
bilon-okladka.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:20

Przed premierą solowego albumu „3xNIE”, Bilon BPP wypuszcza pierwszy oficjalny klip promujący to wydawnictwo.
juras.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:09

Juras (WSP/Pokój Z Widokiem Na Wojnę) wraca z nową płytą, jest to pierwszy w 100% solowy materiał. "Biało-Czerwone Serce" to bezkompromisowa relacja z życia w stołecznym mieście. Juras z charakterystycznym dla siebie czarnym humorem opisuje otaczającą go rzeczywistość.
BCZ.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:00

Agencja artystyczna Pull Up prezentuje trzy single, promujące najnowszy album łódzkiego rapera Mateusza "BCZ" Buczkowskiego pt. "To znowu BCZ". Po świetnie przyjętym poprzednim krążku z 2013 roku, w powstawaniu którego udział brali m.in. Zeus, czy B.R.O oraz po ponad 100 zagranych koncertach w kilkudziesięciu polskich miastach BCZ powraca z nowym materiałem, absolutnie różnym od poprzedniego. Premiera całości już 30.05.2015!

Patronujemy

Młody Żoolv - Generalnie 2013

News image

Płyta."Generalnie 2013" w całości została zrealizowana w Zion Studio. Za stronę muzyczną projektu odpowiada głównie DNA BEATS, oraz producenci:Webster, Wuszu, Zdrowus, Lukas Beats, Gościnne zwrotki dograli tacy artyści jak: Zoolv (Shoom,Sponta) Sabot (Wysoki Lot) Szpak, Deco(steelogram). Album (wersja DIGIPACK) będzie można kupić / zamówić od 20.03 wersja (DIGIPACK) ...

Webster "Nawiedzony"

News image

Zion Records z wielką dumą prezentuje krążek "Webster Nawiedzony" Solowy projekt wokalisty i producenta muzycznego związanego z JAHBESTIN, Rasta Squad i Zion. Za warstwę muzyczną i wokalną odpowiedzialny jest Webs...

Mike BB "Rzut Wolny EP"

News image

Ta epka powstawała ponad dwa lata, niektóre numery były nagrywane po kilka razy w celu osiągnięcia lepszego efektu. Luźne spotkania dwóch ziomków zaowocowały powstaniem parunastu numerów. Dokonaliśmy pewnej selekcji i co z tego wyszło? Po prostu Rzut Wolny. Ta płyta to efekt zajawki, braków w warsztacie rapowym i dobrej zabawy. Tera...

-
+
5