toggle
kawa zielona
Goście na płycie Donatana - "Równonoc"
Wpisany przez Redakcja   
piątek, 27 maja 2011 15:44
Udostępnij

 

Donatan - RównonocDonatan, producent, znany m.in. jako autor instrumentarium na płycie "Prawda Naga" pracuje właśnie nad swoim producenckim projektem "RÓWNONOC". Korzystając z okazji postanowił uchylić rąbka tajemnicy o albumie. Na projekcie "Równonoc" poza DonGuralesko, którego producent przedstawił jako pierwszego gościa, usłyszymy także Chadę i Słonia we wspólnym kawałku. Już niebawem wystartują kanały promocyjne dotyczące projektu RÓWNONOC.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

Musisz sie zalogowac aby dodac komentarz, zarejestruj sie jesli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij
 

Zobacz również:

Aktualności


TRAVVA.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 14 listopada 2015 22:07

SOHO Palace prezentuje teledysk do utworu "TRAVVA", który promuje nadchodzący album CZELUŚĆ - WOLUMIN #1. Za warstwę muzyczną tego singla odpowiada JUTRØ, a całość swoim wokalem ubarwiła LINDA.
pih.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 16 października 2015 20:33

Nowy dSessions​! Na mikrofonie pojawia się Pih​, który wykonuje w akompaniamencie Hood $hit Bandu połączone numery "Śniadanie mistrzów 2" oraz "Wielkomiejski sznyt". Najnowszy odcinek możecie obejrzeć w jakości 4K!
malpa.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 16 października 2015 20:29

Po długiej przerwie Małpa przypomina o sobie utworem "Naiwniak" wyprodukowanym przez Donatana. Singiel promuje kolejne, długogrające wydawnictwo o nieznanym jeszcze tytule.
prokrastynacja.jpg
Wpisał Redakcja
niedziela, 27 września 2015 13:10

Do sieci trafił najnowszy singiel duetu KAC/DADi. „Nie chcę być duży” to protest przeciwko dorosłości utrzymany w beztroskim tonie. Funkowe brzmienie zapewnił beatmaker DADi, cuty dołożył DJ Merrenda, zaś utwór wokalem ubarwiła Ania Rynkiewicz.
diox-plyta.jpg
Wpisał Redakcja
niedziela, 27 września 2015 12:55

ProstoTV prezentuje premierę najnowszej płyty Dioxa - "Nowy Testament". Na kanale ProstoTV jest już oficjalny odsłuch albumu.
DreamTeamPressVClean.jpg
Wpisał Redakcja
czwartek, 10 września 2015 23:46

Utwór produkcji SoDrumatic zwiastuje trasę koncertową DREAM TEAM TOUR - w składzie: VNM x Rasmentalism x Sitek x Gedz x Sarius x JNR - 10 miast - 3 000 km napędzaną przez operatora telefonii komórkowej Mobile Vikings.
Klasiik.jpg
Wpisał Redakcja
czwartek, 10 września 2015 23:37

Klasiik udostępnia darmową opcję pobrania jego ostatniego albumu pt. "Tragiczny Mixtape". Zapraszamy do sprawdzenia albumu, jeśli ktoś tego jeszcze nie uczyniliście, i zamawiania limitowanej wersji fizycznej, przygotowanej przez Vibe2NES. Wkrótce nakład zostanie wyczerpany.
DreamTeamPressVClean.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 28 sierpnia 2015 15:09

Współorganizatorzy ubiegłorocznej trasy Tour of the Year, powracają z nową, jesienną bombą! Pod szyldem Dream Team Tour powered by Mobile Vikings już w październiku odwiedzą 10 miast w tym: Łódź, Poznań, Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin i Gdańsk.
news.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 28 sierpnia 2015 15:01

Na kanale ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący zbliżający się wielkimi krokami nowy album Dioxa - "Nowy Testament". Wakacyjny numer "Supafresh" z gościnnym udziałem CebulaCebsa, został wyprodukowany przez Sir Micha. Teledysk jest dziełem ekipy Marathon
newsmedia.jpg
Wpisał Redakcja
poniedziałek, 27 lipca 2015 22:24

24 lipca o 15:00 na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip Małacha i Rufuza do kawałka „One Night in Paris”. Klip przedstawia historię opowiedzianą przez raperów w utworze.
kaen-ojcze-nasz.jpg
Wpisał Redakcja
poniedziałek, 27 lipca 2015 22:18

16 lipca o 15:00 na ProstoTV pojawił się nowy klip KaeNa z albumu „Tylko Śmierć może mnie zatrzymać”.
ChipsuftLuxuria.jpg
Wpisał Redakcja
czwartek, 09 lipca 2015 23:25

Chipsu, młody raper z Gdańska który prezentuje świeże podejście do rapu i nie boi się muzycznych wyzwań. Gościnny udział Luxurii, która zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej z dużym rozgłosem.
Sampler-Orchestra.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 23:06

Sokół/Hades/Sampler Orchestra - "Różewicz - Interpretacje" - projekt wydawany wspólnie przez Prosto Label oraz Narodowe Centrum Kultury od dzisiaj dostępny jest w oficjalnej sprzedaży! Z okazji premiery albumu prezentujemy nowy klip do utworu "Moje ciało". Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa AMONDO Films.
voskovy.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:53

Do sklepów trafił drugi album duetu producenckiego Voskovy pt. Second Hand. Na kanale YT Hustla Music znajdziemy odsłuch tej fabularnej płyty producenckiej w której motyw żółtej bluzy odgrywa kluczowe znaczenie dla całej fabuły.
bilon-okladka.jpg
Wpisał Redakcja
sobota, 13 czerwca 2015 22:33

29 maja miała premiera solowego albumu Bilona BPP "3xNIE". Album dostępny jest w całości do odsłuchu na kanale Dill TV.

Patronujemy

Młody Żoolv - Generalnie 2013

News image

Płyta."Generalnie 2013" w całości została zrealizowana w Zion Studio. Za stronę muzyczną projektu odpowiada głównie DNA BEATS, oraz producenci:Webster, Wuszu, Zdrowus, Lukas Beats, Gościnne zwrotki dograli tacy artyści jak: Zoolv (Shoom,Sponta) Sabot (Wysoki Lot) Szpak, Deco(steelogram). Album (wersja DIGIPACK) będzie można kupić / zamówić od 20.03 wersja (DIGIPACK) ...

Webster "Nawiedzony"

News image

Zion Records z wielką dumą prezentuje krążek "Webster Nawiedzony" Solowy projekt wokalisty i producenta muzycznego związanego z JAHBESTIN, Rasta Squad i Zion. Za warstwę muzyczną i wokalną odpowiedzialny jest Webs...

Mike BB "Rzut Wolny EP"

News image

Ta epka powstawała ponad dwa lata, niektóre numery były nagrywane po kilka razy w celu osiągnięcia lepszego efektu. Luźne spotkania dwóch ziomków zaowocowały powstaniem parunastu numerów. Dokonaliśmy pewnej selekcji i co z tego wyszło? Po prostu Rzut Wolny. Ta płyta to efekt zajawki, braków w warsztacie rapowym i dobrej zabawy. Tera...

-
+
5