toggle
kawa zielona
Goście na płycie Donatana - "Równonoc"
Wpisany przez Redakcja   
piątek, 27 maja 2011 15:44
Udostępnij

 

Donatan - RównonocDonatan, producent, znany m.in. jako autor instrumentarium na płycie "Prawda Naga" pracuje właśnie nad swoim producenckim projektem "RÓWNONOC". Korzystając z okazji postanowił uchylić rąbka tajemnicy o albumie. Na projekcie "Równonoc" poza DonGuralesko, którego producent przedstawił jako pierwszego gościa, usłyszymy także Chadę i Słonia we wspólnym kawałku. Już niebawem wystartują kanały promocyjne dotyczące projektu RÓWNONOC.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

Musisz sie zalogowac aby dodac komentarz, zarejestruj sie jesli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij
 

Zobacz również:

Aktualności


vnm.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:26

Oficjalna premiera nowego albumu VNM-a - "KLAUD N9JN". Płyta dostępna na prosto.pl (cd/mp3/wav) oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce. Z okazji premiery prezentujemy również drugi klip do utworu "REM". Autorem teledysku jest jedna z znana i ceniona ekipa - Let Em Know
bilon-okladka.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:20

Przed premierą solowego albumu „3xNIE”, Bilon BPP wypuszcza pierwszy oficjalny klip promujący to wydawnictwo.
juras.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:09

Juras (WSP/Pokój Z Widokiem Na Wojnę) wraca z nową płytą, jest to pierwszy w 100% solowy materiał. "Biało-Czerwone Serce" to bezkompromisowa relacja z życia w stołecznym mieście. Juras z charakterystycznym dla siebie czarnym humorem opisuje otaczającą go rzeczywistość.
BCZ.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 21:00

Agencja artystyczna Pull Up prezentuje trzy single, promujące najnowszy album łódzkiego rapera Mateusza "BCZ" Buczkowskiego pt. "To znowu BCZ". Po świetnie przyjętym poprzednim krążku z 2013 roku, w powstawaniu którego udział brali m.in. Zeus, czy B.R.O oraz po ponad 100 zagranych koncertach w kilkudziesięciu polskich miastach BCZ powraca z nowym materiałem, absolutnie różnym od poprzedniego. Premiera całości już 30.05.2015!
voskovy.jpg
Wpisał Redakcja
piątek, 22 maja 2015 20:51
Legendarny dziennikarz Hirek Wrona do swojej audycji Solu – Muzyka Duszy w radiowej Trójce, zaprosił duet producenckie Voskovy. Już 28 maja usłyszymy zapis rozmowy zarejestrowanej we wrocławskim studiu Dobre Ucho.
mt.jpg
Wpisał Redakcja
czwartek, 07 maja 2015 11:43

Zapraszamy do sprawdzenia długo oczekiwanej drugiej części utworu "Żyj Z Całych Sił" numer ten jest kontynuacją inicjatywy Milion Terapii, brata chorej, w której artyści wspierają na bicie chorą na białaczkę Magdę oraz innych chorych , gdyż utwór ten jak i jego poprzednik daje walczącym z przeciwnościami losu motywację, energię a przede wszystkim namawia do tego by wierzyć i się nie poddawać - cytując słowa chorej, które można usłyszeć na początku piosenki "PAMIĘTAJ, DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!"
voskovy.jpg
Wpisał Redakcja
czwartek, 07 maja 2015 11:12

Po dobrze przyjętym singlu Lecę Wyżej z gościnnym udziałem VNM - prezentujemy kolejny utwór z albumu duetu producenckiego Voskovy pt. Second Hand.
VSK.jpg
Wpisał Redakcja
niedziela, 19 kwietnia 2015 19:48
Na krążku znajdziemy ponad 12 wykonawców. Dodatkowo usłyszymy Waldemara Kastę, który wcieli się w rolę narratora uzupełniając, każdy utwór o treść lektorską.
arski.jpg
Wpisał Redakcja
niedziela, 19 kwietnia 2015 19:15

Ponad miesiąc po premierze płyty Arskiego pt. "Cynik" autor postanowił udostępnić całość do pobrania w formie MP3. Dodatkowo do odsłuchu trafiają dwa remixy Pyca, które do tej pory można było tylko usłyszeć na wersji fizycznej albumu.
duchu.jpg
Wpisał Redakcja
środa, 01 kwietnia 2015 21:48
Vibe2NES z ogromną przyjemnością przedstawia długo oczekiwany album pt. "Linie Lotnicze", który jest owocem ciężkiej pracy duetu Duchu/PTK (raper/producent). Na krążku znajdziemy ponad godzinę szczerej, solidnej i dopracownej pod każdym kątem muzyki. Gościnnie usłyszmy, wspomagających żywymi instrumentami, muzyków oraz wokalnie - Emena, Marcina Kiragę, Flojda, Wdowę oraz Leha.
keke-premiera.jpg
Wpisał Redakcja
środa, 01 kwietnia 2015 21:39

Oficjalna premiera drugiego solowego krążka radomskiego rapera KęKę - "Nowe Rzeczy". Na "Nowych Rzeczach" przekazuje swą opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie zabraknie też jednak lżejszych tematów, "żeby nie było za smutaśnie" - jak podsumowuje sam raper.
Theodor.jpg
Wpisał Redakcja
środa, 11 marca 2015 23:17

Zapraszam do odsłuchania singla pt. 'I,O,E' z płyty „Pierwsze Demo” weterana z Warszawy – Theodora. Za produkcję utworu odpowiada Even, cuty: Dj Kebs.
PREMIERA-NEWS.jpg
Wpisał Redakcja
środa, 11 marca 2015 23:01

Po trzech latach od ukazania się płyty "Coś się kończy coś się zaczyna" Parzel wraca, tym razem solo, z nowym albumem "Oddech za oddech". Nowy materiał jest bardzo różnorodny, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Nie zabraknie storytellingów ("Ona jest zakręcona"), które są niemal znakiem firmowym Parzela, opisów realiów, jakie panuja w warszawskich blokowiskach ("Oddech za oddech"), czy numerów o melanżu ("After mam ten stan).
arski-cynik.png
Wpisał Redakcja
środa, 11 marca 2015 22:55

Vibe2NES przedstawia najnowszą solową płytę słupskiego rapera Arskiego pt. "Cynik". Jak mówi sam autor jest to impuls po "Egoiście" - albumie wypuszczonym z producentem Zielichowskim w 2013 roku. Płyta składa się z 10 numerów plus dwóch remixów. Gościnnie Junes, TMK aka Piekielny oraz DJ Te. Wśród producentów: Mario Kontrargument, Zielichowski, Pyc, Nitro, Jaca i Kes-a. "Cynik" dostępny jest również w wersji fizycznej (limitowane 150 szt.). Poligrafią zajął się Mikołajczyk.
mniaSTOP.png
Wpisał Redakcja
środa, 11 marca 2015 22:45

Fandango Records prezentuje najnowszy singiel Mam Na Imię Aleksander "Na światłach STOP" - pierwszy teledysk promujący album rapera o tym samym tytule.

Patronujemy

Młody Żoolv - Generalnie 2013

News image

Płyta."Generalnie 2013" w całości została zrealizowana w Zion Studio. Za stronę muzyczną projektu odpowiada głównie DNA BEATS, oraz producenci:Webster, Wuszu, Zdrowus, Lukas Beats, Gościnne zwrotki dograli tacy artyści jak: Zoolv (Shoom,Sponta) Sabot (Wysoki Lot) Szpak, Deco(steelogram). Album (wersja DIGIPACK) będzie można kupić / zamówić od 20.03 wersja (DIGIPACK) ...

Webster "Nawiedzony"

News image

Zion Records z wielką dumą prezentuje krążek "Webster Nawiedzony" Solowy projekt wokalisty i producenta muzycznego związanego z JAHBESTIN, Rasta Squad i Zion. Za warstwę muzyczną i wokalną odpowiedzialny jest Webs...

Mike BB "Rzut Wolny EP"

News image

Ta epka powstawała ponad dwa lata, niektóre numery były nagrywane po kilka razy w celu osiągnięcia lepszego efektu. Luźne spotkania dwóch ziomków zaowocowały powstaniem parunastu numerów. Dokonaliśmy pewnej selekcji i co z tego wyszło? Po prostu Rzut Wolny. Ta płyta to efekt zajawki, braków w warsztacie rapowym i dobrej zabawy. Tera...

-
+
5